Americký rapper Eminem v dokumente Something From Nothing: The Art Of Rap prezradil, že jeho prvé vystúpenie mu spôsobilo traumu a takmer vzdal svoju kariéru v hudobnom priemysle.

„Keď som po prvý raz rapoval v klube pred ľuďmi, ktorí niečo znamenali, vypískali ma. Pamätám si, že to bolo také traumatizujúce, že som šiel domov a povedal som si, že končím… Neskôr som zase začal cítiť nutkanie, že sa musím pozbierať a zopakovať to.“ Rapovanie je jediná vec, ktorú podľa neho dokáže robiť dobre. „Keby som nemal toto, myslím, že by som nedokázal robiť nič iné… Možno hrať basketbal,“ povedal.

O Eminemovej jedinej biologickej dcére Hailie Jade vie celý svet. Známy raper sa o nej často zmieňuje vo svojich skladbách. Oboch spája veľmi silné puto a majú výnimočný a pekný vzťah. Dôkazom toho bola aj neúčasť rapera na odovzdávaní najprestížnejších filmových ocenení v roku 2003, keď získal Oscara za najlepšiu pôvodnú filmovú pieseň z filmu Ôsma míľa. Podľa medializovaných informácií vtedy pozeral so svojou dcérkou doma rozprávky. Sošku mu v ten večer prebrala manažérka. Eminem sa na odovzdávaní Oscarov objavil až o 18 rokov neskôr.


Zdieľať: